Załóż bezpłatne konto

Najtańsze przesyłki kurierskie na rynku

Jesteśmy doświadczoną i nowoczesną firmą, tworzoną przez zespół specjalistów w branży TSL. Nasza oferta to najtańsze przesyłki kurierskie o najwyższym standardzie świadczonych usług. Za pośrednictwem portalu internetowego mają Państwo możliwość wysłania dowolnych produktów w szybki i przystępny sposób!

W naszej ofercie znajdują się opcje przesyłki o różnego rodzaju wariantach gabarytowych - od niewielkich przedmiotów po duże paczki. Z nami mogą Państwo bezpiecznie przesyłać dokumenty, ubrania, sprzęt sportowy, meble, a nawet maszyny.

Najtańsza paczka i najtańsza przesyłka paletowa tylko w Leader Logistics! Obsługujemy przesyłki Klientów indywidualnych i biznesowych. Gwarantujemy atrakcyjne stawki, szybkość oraz bezpieczeństwo przesyłanych towarów.

 

Przesyłki realizowane przez Leader Logistics:

 

  • paczka krajowa - przesyłka do 50 kg na terenie Polski;

  • paczka zagraniczna - przesyłka do 50 kg do dowolnego kraju;

  • paleta krajowa - przesyłka do 1000 kg na terenie Polski;

  • paleta zagraniczna - przesyłka do 1000 kg do dowolnego kraju;

Wybrany model przesyłki wycenią Państwo nawet bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem naszej strony internetowej. Udostępniliśmy także prosty i intuicyjny panel do zamawiania kuriera online. Usługa jest realizowana w prostych krokach, wystarczy poświęcić na to kilka minut. Dostawca może zjawić się już kolejnego dnia, a paczka trafi w ręce odbiorcy nawet w ciągu 24 godzin. Zapewniamy bezpieczne i wygodne płatności Dotpay przez nasz serwis WWW. Nadawanie przesyłek jeszcze nigdy nie było tak komfortowe.

 

Dlaczego Leader Logistics?

 

Proponowana przez nas forma zamawiania przesyłek jest bardzo wygodna i pozwala zaoszczędzić czas. Nasza firma korzysta z usług profesjonalnych przewoźników, którzy dbają o odpowiednie traktowanie paczki i jej terminowe dostarczenie.

Naszym Klientom udostępniliśmy wyszukiwanie przesyłek po numerze przesyłki, dzięki czemu w każdym momencie mogą sprawdzić, gdzie w danym momencie znajduje się nadany pakunek.

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie przesyłek zapraszamy do kontaktu z infolinią w godzinach 8:00-16:00 pod numer telefonu: 071/7070834 lub do wypełnienia formularza kontaktowego. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i pomożemy w wyborze usługi.

Zachęcamy do wybrania rodzaju przesyłki, wypełnienia formularza wyceny i zamówienia kuriera. Z nami paczka trafi w dowolne miejsce za najniższą cenę!

Aktualności

Nowe niższe ceny na transport palet i paczek

Od 01.07.2017 obowiązują u nas nowe niższe ceny, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Palety krajowe

Palety krajowe Potrzebne przesyłki paletowe? W naszej ofercie znajdą Państwo najtańsze propozycje. Obsługujemy wysyłkę dla klientów indywidu...
Więcej aktualności
Leader Logostics DotPay