Załóż bezpłatne konto

Przesyłki standardowe i niestandardowe

Nasza oferta obejmuje bezpieczny i terminowy transport zarówno przesyłek standardowych, jak i niestandardowych.

Do standardowych zaliczamy paczki o długości do 175 cm i wadze do 50 kg. Istotna jest również jej forma – muszą to być przesyłki o kształcie prostopadłościanu, z którego nie wystaje żaden element ponadwymiarowy.

Paczki pozostałe to natomiast tzw. przesyłki niestandardowe, czyli o owalnych, okrągłych, cylindrycznych lub nieregularnych kształtach, ponadwymiarowych długościach i wadze. Transportujemy też opony, przesyłki z elementami wystającymi, jak również składające się z dwóch osobnych części, połączonych w jedną, nieregularną całość. Specjalizujemy się również w transporcie przesyłek dłużycowych.

Czym są przesyłki dłużycowe?

Przewozimy paczki stosunkowo lekkie, ale jednocześnie bardzo długie. Mianem przesyłek dłużycowych określamy opakowania z towarami o długości minimum 200 cm i maksimum 400 cm, których suma trzech boków jest mniejsza niż 600 cm.

Koszty transportowe

Jeśli chodzi o przesyłkę typu dłużyca, transport i jego cena zależą od wymiarów i wagi paczki. Przygotowaliśmy dla Państwa szczegółowy cennik dostępny na naszej stronie internetowej, w którym można sprawdzić koszt przewozu.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszą firmą. Nasi konsultanci z chęcią przedstawią Państwu konkretną wycenę i szczegóły wysyłki paczki dłużycowej.

Specjalna obsługa

Paczki tego rodzaju, ze względu na swój nietypowy kształt i rozmiar, wymagają szczególnej uwagi i specjalnej obsługi. Nierzadko niezbędny jest odpowiedni samochód i zabezpieczenia podczas przewozu. Istotne jest również właściwe zapakowanie paczki w taki sposób, aby jej zawartość nie uległa uszkodzeniom podczas transportu, a także załadunku i rozładunku.

Dłużyca - transport zawsze na czas

Przesyłki dłużycowe przewożone są w sposób pewny i bezpieczny. Zazwyczaj umieszczamy je na specjalnych paletach uniemożliwiających jakiekolwiek przemieszczanie się towaru podczas przewożenia. Oferujemy konkurencyjne ceny i dostarczenie paczek zawsze na czas, zgodnie ze zleceniem.

Zapraszamy do kontaktu

Interesuje Państwa profesjonalny, bezpieczny i terminowy transport przesyłek niestandardowych i dłużycowych? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi specjaliści pomogą Państwu w przygotowaniu paczki i udzielą wszystkich niezbędnych informacji dotyczących dokładnych kosztów i szczegółów przewozu.