Załóż bezpłatne konto

TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY

Leader Logistics świadczy usługi transportu międzynarodowego drogowego w oparciu o stałych i rzetelnych przewoźników na podstawie podpisanych długoterminowych umów. Dlatego możemy zagwarantować, że współpraca z nami będzie udana i owocna. Dotrzymujemy terminów, żaden typ przesyłki (zarówno jeśli chodzi o rozmiar, jak i gatunek) nie stanowi dla nas problemu, chętnie doradzamy w kwestiach związanych ze spedycją i co najważniejsze – każdego Klienta traktujemy indywidualnie, co pozwala nam zaproponować konkurencyjne ceny, adekwatne do zleconego nam konkretnego zadania.

Działamy kompleksowo i profesjonalnie. Mamy zaplecze pozwalające nam działać na szeroka skalę i przyjmować poważne zlecenia od dużych kontrahentów. W naszej dyspozycji mamy pojazdy kontraktowe spełniające najnowsze wymagania techniczne oraz wymagania ekologiczne. Ściśle przestrzegamy wszystkich przepisów prawnych w zakresie międzynarodowej spedycji. Realizujemy transporty ze wszystkimi krajami europejskimi dla towarów neutralnych, towarów niebezpiecznych oraz ładunków ponadgabarytowych. Organizujemy transport całopojazdowy, częściowy i drobnicowy.

Transport międzynarodowy w całej Europie

Oferujemy sprawny przewóz ładunków na terenie wszystkich krajów europejskich. Zawsze planujemy oraz realizujemy zlecenia spedycyjne w sposób perfekcyjny. Współpracujemy z rzetelnymi, stałymi przewoźnikami, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu bezpieczny transport towarów do dowolnego państwa w Europie. Podkreślić musimy także terminowość realizowanych przez nas zleceń. Cenimy zarówno swój czas, jak i czas naszych Klientów, dlatego każde zlecenie realizujemy z pełnym zaangażowaniem.

Dodatkowo, wysoka jakość oferowanych przez nas usług wcale nie oznacza wygórowanych cen. Proponujemy konkurencyjne stawki: adekwatne do poziomu trudności usługi, ale nie za wysokie. Zaś nasze wieloletnie doświadczenie i setki tysięcy przebytych kilometrów na trasach międzynarodowych stanowią gwarancję solidności naszej pracy i w efekcie dostarczenia każdego ładunku w nienaruszonym stanie. 

Transport Włochy i kraje Północy

Realizujemy przewozy na terenie całej Europy, jednakże w spedycji w niektórych rejonach wyspecjalizowaliśmy się szczególnie. Na przykład posiadamy wyjątkowo dobrze rozwiniętą sieć przewozową na terenie Europy Północnej. Organizujemy również regularny drobnicowy transport Włochy - Polska.

Szeroki zakres naszych usług w dużej mierze wynika z szerokiej współpracy z innymi firmami transportowymi w Europie. Należymy do międzynarodowej sieci spedycyjnej Lognet Global Network, dzięki czemu możemy zaproponować szeroką bazę przewoźników oraz bardzo duży wybór tras przewozowych.

Wszystkie rodzaje transportu

Nie istnieje dla nas zlecenie niemożliwe do zrealizowania. Oferujemy transporty drobnicowe, dłużycowe, częściowe i całopojazdowe zarówno towarów standardowych i neutralnych, jak również niebezpiecznych (ADR). Przewozimy ładunki z każdej branży, najczęściej spożywczej i chemicznej, transportujemy też często sprzęty elektroniczne, meble i akcesoria wyposażenia wnętrz.

O szerokich możliwościach naszej firmy świadczy również bogate zaplecze. Dysponujemy nowoczesną, rozległą flotą pojazdów o różnym przeznaczeniu i ładowności: 24 tony, 8 ton, 6,5 tony, 3,5 tony oraz 1,5 tony. Kontrolujemy przewoźników przez system GPS i telefony komórkowe. Do Państwa dyspozycji oddajemy samochody typu chłodnia, kontener, burta i firanka. Nasze pojazdy i naczepy są zgodne z najbardziej aktualnymi dyrektywami oraz wymogami technicznymi, co zwiększa bezpieczeństwo przewożonych ładunków, w tym także produktów wartościowych. Realizujemy zarówno przewóz towarów normatywnych, jak i ponadgabarytowych.

Terminowość i bezpieczeństwo

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowany przez nas transport międzynarodowy był zawsze bezpieczny i na czas. Nasza oferta jest zawsze ściśle dopasowana do potrzeb naszych Klientów. Proponujemy także nowoczesne rozwiązania, które są chętnie przyjmowane nawet przez najbardziej wymagających zleceniodawców. Dla tych, którzy cenią przede wszystkim płynność przepływu towarów, proponujemy transport multimodalny oraz dostawy just-in-time. Mamy możliwość przeprowadzania odprawy celnej w procedurze uproszczonej, gwarantującej szybszą realizację zlecenia przy równoczesnym obniżeniu jej kosztów. A aby dać gwarancję terminowości usług, prowadzimy ciągły monitoring realizacji zleceń.

Bogata oferta przewozowa

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty na transport międzynarodowy naszej firmy. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, zaangażowaniu i indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia, nasza współpraca będzie przebiegała jak najlepiej i dołączą Państwo do grona naszych stałych Klientów. Na początek zaś proponujemy kontakt w celu uzyskania odpowiedzi na jakiekolwiek pytania lub otrzymania porady w zakresie wyboru najlepszego sposobu spedycji konkretnego towaru. Gwarantujemy też, że dokonamy dokładnej wyceny proponowanej usługi w taki sposób, by mogli Państwo świadomie wybrać najlepszą opcję.